Eskişehir Temizlik ŞirketleriTECRÜBELİ, GENÇ VE DİNAMİK EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.

Eskişehir Temizlik ŞirketleriÇALIŞMA SAATLERİ : 7 / 24

WhatsApp
Telefon
page-banner

YERİNDE HALI & KOLTUK YIKAMA

YERİNDE HALI & KOLTUK YIKAMA

YERİNDE HALI & KOLTUK YIKAMA

Eskişehir yerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti, taşınması zor olan ve evlerimizde en çok kullanılan halı ve koltukların yerinde yani evinizde temizlenmesini amaçlamaktadır. Oturma grubu koltuklar, çekyatlar sık kullanılmaktan ve yapıları gereği en çok kirlenen ve bunları içlerinde saklayan eşyalarımızdır.Evde hanımlar ne kadar haftada bir süpürge ile toz alsalarda koltukları temizlemek zordur. Koltuklar genellikle kullanılan kumaş ile alakalı olrak kirleri, diplerinde saklar, zamanla renkleri solar, yıpranırlar. Yıkanmasıda profosyonel bir işlem gerektirir. Gerektiği gibi yıkama ve kurutma yapılmaz ise kokuda yaparlar.
Halı yıkama, koltuk yıkama, ve bu işleri yerinde, yani oturulan bir mekanda yapmak, profosyonel, işini iyi bilen bir ekibin doğru ekipmanlar kullanarak yapması gereken bir hizmettir.
Evde halı ve koltuk yıkama işiniz doğru yapabilmek için, üretilmiş, yüksek emiş gücüne ve yıkama, kurutma gücüne sahip makineler kullanılmaktadır.Halı ve koltuk yıkama işinde en önemli unsurlardan biride kurutma ve havalandırma işidir.Aksi takdirde istediğiniz sonucu almanız mümkün değildir.

BİR TEMİZLİK ŞİRKETİ Mİ ARIYORSUNUZ? DOĞRU ADRESTESİNİZ! Hemen Arayın!